What's new

konwerter ost do pstDzięki narzędziu do migracji KDETools OST do PST będziesz mógł bez problemu przekonwertować pojedyncze, jak i wiele plików OST. Za pomocą tego oprogramowania OST do PST Converter możesz eksportować pojedyncze lub wiele plików OST i uzyskać doskonały wynik. Za pomocą tego narzędzia możesz bez problemu eksportować zarówno pojedyncze, jak i wiele plików OST. Za pomocą tego narzędzia nie tylko odzyskujesz dane, ale także przenosisz je do nowo utworzonych plików Outlook PST, Zimbra, Gmail, EML, EMLX, vCard, ICS, MSG, Office 365, serwera Live Exchange, MBOX itp. Podczas migracji dane z pliku OST do pliku PST programu Outlook, nigdy nie wprowadza żadnych zmian w bazie danych i zapewnia dokładny wynik, który jest lepszy niż Twoje oczekiwania.
Krok 2: Ręczna metoda importowania pliku OST do programu Outlook 2019, 2016 i 2013. -
1. Uruchom program Outlook. ...
2. W ustawieniach konta z zakładki e-mail i kliknij 3. Microsoft Exchange.
4. Wybierz więcej ustawień.
5. W oknie wymiany Microsoft kliknij „Zaawansowane”.
* Przejdź do ustawienia pliku folderu offline.
Wpisz ścieżkę do pliku OST w polu pliku.
Kliknij OK.
Więcej informacji-
konwerter ost do pst
 

cohelhens

New member
Jeśli szukasz najlepszego narzędzia do konwersji plików OST do formatu PST programu Outlook, to mam najlepsze oprogramowanie do przenoszenia plików OST do pliku PST, użyj narzędzia OST to PST Converter for Mac. To oprogramowanie jest zdolne do przenoszenia wielu plików OST do formatu pliku PST programu Outlook bez żadnego problemu. To narzędzie umożliwia wyświetlenie podglądu wszystkich danych OST programu Outlook w sekcji podglądu. Pliki OST to oprogramowanie działa również jako oprogramowanie do odzyskiwania OST do naprawy i odzyskiwania uszkodzonych lub uszkodzonych plików OST.

Odwiedź tutaj: https://www.mailvita.com/ost-to-pst-converter-for-mac/
 
Last edited:
Chciałbym zasugerować jedno z najbardziej przydatnych narzędzi do konwersji plików OST do plików PST programu Outlook. Jeśli chcesz przenieść pliki OST do plików PST, możesz użyć oprogramowania konwertera OST na PST, które z łatwością przenosi pliki OST do plików PST. A zapewnia inteligentny podgląd plików OST do plików PST. Oprogramowanie to aplikacja oparta na systemie Windows, która obsługuje wszystkie systemy operacyjne Windows, takie jak Win 10, 7, XP, Vista itp.

Więcej informacji:- https://www.spikevare.com/osttopst/
 


Top